.

.

نشریه‌ی باسابقه‌ی رادیوآماتوری آلمان به نام «فونک آماتور» در شماره‌ی 7 سال 2015 خود خبر برگزاری اردوی جزیره‌ی کیش توسط «گروه رادیوآماتوری تماس دوردست روکال» را به طور مفصل گزارش کرده بود. خوانندگان گرامیِ این وبگاه برگردان فارسی آن مقاله را خواندند.

حالا، این رسانه‌ی رادیوآماتوری آلمانی در آخرین شماره‌ی خود، شماره آوریل 2018، در بخش اخبار بین‌المللی، طی خبر کوتاهی تاسیس «انجمن رادیو آماتوری پارسیان» را برای آگاهی خوانندگان خود که به طور عمده اعضای انجمن‌ها و باشگاه‌های رادیوآماتوری آلمان هستند، منتشر کرده است. در این خبر اطلاعاتی مانند تاریخ تاسیس انجمن، اسامی اعضای هیات موسس و شناسه‌ی آماتوری هر یک، و همچنین نشانی و اطلاعات تماس با انجمن به خوانندگان ارایه داده شده است.

.

 انتشار خبر بنیان گذاری نخستین انجمن رادیوآماتوری ایران در نشریه ی رادیوآماتوری آلمان

.

ضمن تبریک دوباره به هیات اجرایی و اعضای این انجمن، چشم انتظار دریافت خبرهای خوب هر چه بیش‌تر از «انجمن رادیو آماتوری پارسیان» و انجمن‌های رادیوآماتوری دیگر در سرتاسر ایران، که در آینده بنیان‌گذاری خواهند شد، هستیم.

.

خبر بنیان گذاری نخستین انجمن رادیوآماتوری ایران در این شماره ی نشریه ی رادیوآماتوری آلمان درج شده است

.

.

منبع:

نشریه‌ی آلمانی رادیوآماتوری Funk Amateur، شماره 4 سال 2018

.

.

مطالب مرتبط:

انتشار نادر امواج از ایران: اردوی رادیوآماتوری در جزیره‌ی کیش

داستان من – قسمت 6

داستان من – قسمت 9  و 10 و 11

چند مقاله برای نوآموزان الکترونیک و رادیوآماتوری

.

.

www.etesalkootah.ir ||   2018-03-31 © 

2015 www.etesalkootah.ir  © All rights reserved.

تمامی حقوق برای www.etesalkootah.ir محفوظ است. بیان شفاهی بخش یا تمامی یک مطلب از www.etesalkootah.ir در رادیو،  تلویزیون و رسانه های مشابه آن با ذکر واضح "اتصال کوتاه دات آی آر" بعنوان منبع مجاز است. هر گونه  استفاده  کتبی از بخش یا تمامی هر یک از مطالب www.etesalkootah.ir در سایت های اینترنتی در صورت قرار دادن لینک مستقیم و قابل "کلیک" به آن مطلب در www.etesalkootah.ir مجاز بوده و در رسانه های چاپی نیز در صورت چاپ واضح "www.etesalkootah.ir" بعنوان منبع مجاز است.

.